امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۶:۱۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75986
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 83
آسف زامیران مسئول سازمان بسیج هنرمندان هرمزگان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همین راستا گفت: کتاب وقتی ابرها می‌نویسند به قلم سمیه باستین در ...

آسف زامیران مسئول سازمان بسیج هنرمندان هرمزگان امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همین راستا گفت: کتاب وقتی ابرها می‌نویسند به قلم سمیه باستین در قالب نه فصل و 232 صفحه با همکاری نشر امینان چاپ شده و در مراسم نخستین کنگره شهدای هنرمند که در چهارم اردیبهشت ماه برگزار می‌گردد رونمایی می‌شود.

وی افزود: در این کتاب خاطرات دوران کودکی، فعالیت‌های هنری، بخشی از خاطرات جنگ و وصیت نامه شهدای هنرمند به همراه برخی از اسناد به یادگار مانده از شهدا به چاپ رسیده است. بیان خاطرات شهدا علاوه بر تاثیرگذاری معنوی، راهنمای خوبی برای قشر جوان و هنرمند استان است که امروز در عرصه‌های مختلف هنری فعالیت می‌کنند.

که در این کتاب خاطرات شهیدان ابوذر عبدالله پور، حسین الله پرست، اسماعیل عبدالصمدی، حسن ذاکری، بعقوب دبیری، یوسف دقت، کریم‌داد ماهیگیر، محمد دهقانی و شهید عابس رنجبر به چاپ رسیده است.

برگزاری کنگره شهدای هنرمند هرمزگان با هدف معرفی شهدای هنرمند و الگودهی به قشر پرتاثیر در جامع یعنی هنرمندان برنامه ریزی شده است.

این کنگره توسط دبیرخانه نخستین کنگره شهدای هنرمند استان هرمزگان از فروردین سال گذشته با محوریت سازمان بسیج هنرمندان استان و با عضویت اعضای انجمن‌های مختلف بسیج استان آغاز شده و در عملکرد یک ساله خود کتابی تحت عنوان «وقتی ابرها می‌نویسند» به صورت خاطره داستان از زندگی 9 شهید هنرمند استان به همراه اسناد به چاپ رسانده است.
انتهیا پیام/88001/خ20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها