امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۰۲:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 75991
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 66
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «حسین صفری» مدیر اجرایی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران درباره زمان تحویل ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «حسین صفری» مدیر اجرایی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران درباره زمان تحویل غرفه‌ها به ناشران عنوان کرد: بر اساس جدول زمانبندی، اول اردیبهشت کار سالن‌سازی و غرفه‌بندی تمام می‌شود و پس از انجام 2 روز کار تاسیساتی در غرفه‌ها، در هفته اول اردیبهشت غرفه‌ها را به ناشران تحویل می‌دهیم.

وی افزود: با توجه به اینکه بخش‌ عمده‌ای از فعالیت‌های نمایشگاه در فضای باز انجام می‌شود و بخش کودک و نوجوان، آموزشی، بین‌الملل و دانشگاهی در فضای باز مصلی مستقر هستند، نزدیک به 90 درصد کار سالن‌ سازی به پایان رسیده و مشغول نصب چادرها در نمایشگاه هستیم.

صفری با اشاره به زمان آغاز غرفه‌بندی سالن‌های نمایشگاه گفت: در چند روز آینده جانمایی نهایی تشکل‌های نشر را دریافت می‌کنیم و از هفته آینده کار غرفه بندی ناشران در محل نمایشگاه آغاز می‌شود.

مدیر کمیته اجرایی نمایشگاه درباره تسهیلات در نظر گرفته شده برای ناشران و بازدیدکنندگان از بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران گفت: تاکید ما بر روی ارایه امکانات رفاهی برای غرفه داران و ناشران است به همین دلیل، غرفه‌بندی و طراحی‌ها به گونه‌ای انجام می‌شود که بازدیدکنندگان در مسیر تردد کمتر به زحمت بیافتند. همچنین با توجه به یکپارچه شدن نمایشگاه، دسترسی‌ها و راهروها به گونه‌ای طراحی شده‌اند که بتوانیم اطلاع رسانی خوبی داشته باشیم و ضمن رعایت نکات ایمنی خدمات ویژه‌ای به بازدیدکنندگان ارایه دهیم.

*جلسه مدیران نمایشگاه با واحد ارتباطات سیار

واحد ارتباطات سیار به منظور رفاه حال شهروندان در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب آنتن‌های مخابرات محوطه نمایشگاه را تقویت می‌کند. جلسه هماهنگی مسئولان برگزاری نمایشگاه کتاب تهران با واحد ارتباطات سیار با هدف ارائه خدمات بهتر در ایام برپایی نمایشگاه برگزار شد.
در این جلسه قرار شد برای رفاه حال بازدیدکنندگان ظرفیت تماس‌های مخابرات افزایش یابد و آنتن‌های مخابرات در داخل سالن‌ها و محوطه نمایشگاه تقویت شود.
هم‌چنین جلسه دیگری با مسئولان مخابرات و بانک صادرات با هدف رفع مشکل کارت‌خوان‌های نمایشگاه برگزار و طی آن قرار شد با استفاده از یک سیستم جامع کارت‌خوان‌‌ها در فواصل زمانی کوتاه تراکنش خرید انجام دهند.
با استفاده از این سیستم بازدیدکنندگان می توانند به راحتی از کارت‌های شتاب و بن‌کارت‌های اعتباری در ایام نمایشگاه استفاده کنند.

*ایجاد مسیر ویژه برای جانبازان و معلولان در نمایشگاه کتاب تهران

 نیکنام حسین‌پور مدیر کمیته رفاهی بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران از ارائه خدمات ویژه به معلولان و جانبازان در ایام نمایشگاه خبر داد و عنوان کرد: جلسه مشورتی کمیته رفاهی با حضور 5 تن از اعضا برگزار و تصمیم گرفته شد خدمات رفاهی ویژه‌ای به معلولان و جانبازان شرکت‌کننده در نمایشگاه ارائه شود.
به گفته وی، مسیر ویژه‌ای با استفاده از کف‌پوش‌های خاص برای عبور جانبازان و معلولان در درون صحن مصلی طراحی می‌شود تا رفت‌وآمد در صحن مصلی با سهولت انجام شود.
حسین‌پور از ارائه خدمات بیشتر به جانبازان و ایثارگران خبر داد و گفت: هم‌چنین قرار است با سازمان بهزیستی و بنیاد شهیدوامور ایثارگران هماهنگی‌های بیشتری انجام شود تا امکانات بهتری به این عزیزان در بیست‌وهفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران ارائه شود.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها