امروز : چهارشنبه ۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 21
۲۲:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76000
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 34
فریدون سید مصطفوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: یک هزار و 800 نفر از قاریان برجسته کشور در ارومیه مهمان می‌شوند، این سری از ...

فریدون سید مصطفوی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه، اظهار داشت: یک هزار و 800 نفر از قاریان برجسته کشور در ارومیه مهمان می‌شوند، این سری از مسابقات بعد از رمضان امسال برگزار می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی بر ضرورت ایجاد فضای معنوی در سطح شهر تاکید کرد و گفت: این قاریان به مدت هشت روز در ارومیه مستقر می‌شوند.

وی با بیان اینکه دختران و پسران چهار روز در مسابقات شرکت می‌کنند، خاطرنشان کرد: اعتبار موردنیاز برای این جشنواره و برنامه‌های جانبی آن یک میلیارد و 200 میلیون تومان است.

مصطفوی با اشاره به اینکه اعتبار پیش‌بینی شده را وزارت آموزش و پرورش تقبل کرده است، بیان داشت: 50 درصد مبلغ قبل از مسابقات و 50 درصد باقی‌مانده بعد از برپایی مسابقات به حساب واریز می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش آذربایجان غربی بر ضرورت اتخاذ تدابیر اساسی برای رفاه حال قاریان و حفظ شأن آنها تاکید کرد و گفت: تامین سالن پذیرایی، خودروی مناسب، خوابگاه و ... باید با حساسیت ویژه‌ای انجام گیرد.

وی ادامه داد: در استان ما ظرفیت و توانایی لازم برای برپایی جشنواره‌ای به یاد ماندنی وجود دارد، در صورت تعامل همه دستگاه‌های اجرایی این امر تحقق می‌‌پذیرد.
انتهای پیام/61002/ع20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها