امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۵:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76005
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این شماره از مجله سوره اندیشه، به مسئله‌ «ارزش» و مسائل و موضوعات پیرامون آن پرداخته شده ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در این شماره از مجله سوره اندیشه، به مسئله‌ «ارزش» و مسائل و موضوعات پیرامون آن پرداخته شده است. در قسمت اصلی مجله، پرونده‌های متنوعی از جمله «اخلاق و سبک زندگی»، «ارزش‌های اجتماعی»، «تفکیک علم و ارزش»، «حقیقت و ارزش»، «چیستی جهان‌بینی»، «هنر و فرهنگ»، «تهاجم و تبادل فرهنگی»، «تاریخ انسانی»، «غایت‌اندیشی» و... وجود دارد.

از اساتید سید محمدرضا بهشتی، علی مرادخانی، تقی آزاد ارمکی، عبدالله شهبازی، حکمت‌الله ملاصالحی، منوچهر آشتیانی، یوسفعلی میرشکاک، محمدجواد صافیان، محمدعلی مرادی و مهدی معین‌زاده مطالبی در این شماره منتشر شده است. همچنین از علی خدادادی، علی‌نجات غلامی، یاشار جیرانی، محمدمهدی اردبیلی، مجید اخگر، ابوذر کریمی، مهدی پارسا، رضا نجف‌زاده، جلال پیکانی، میثم سفیدخوش، جواد حیدری، علیرضا سمیعی، اباصالح تقی‌زاده، مرتضی بحرانی، علیرضا بلیغ، سیدحسین شهرستانی، سروش سیدی، نسرین مزرعه، محمدتقی چاوشی، داود میرزایی، یحیی مسعودی‌نژاد، محمدهادی محمودی و... آثار خواندنی‌ای شامل مقاله و ترجمه وجود دارد. ترجمه‌های شاخص این شماره، ترجمه‌ دو اثر مهم از اتو پوگلر و فردریش فون شیلر است.

این شماره از مجله سوره، با یادداشتی از رضا داوری اردکانی در نقد وضع سیاست کنونی ما آغاز می‌شود و در قسمت انتهایی مجله، یعنی ضمیمه‌ فرهنگی هنری اسفار، علاوه بر معرفی انتقادی تازه‌های کتاب، به بررسی آثار و افکار عبدالله شهبازی پرداخته‌ شده است.

طراح مجله نیز کیوان روشن‌بین است که طرح جلدهای ایشان در شماره‌های پیشین سوره اندیشه، در بیستمین جشنواره‌ مطبوعات عنوان طرح جلد برگزیده را به خود اختصاص داد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اخبار و اطلاعات بیشتر، تهیه این شماره و همچنین اشتراک مجله سوره اندیشه، به نشانی پایگاه اینترنتی www.sooremag.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها