امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76033
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۰
تعداد بازدید: 30
مینو اصلانی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: طرح جدیدی که نمایندگان مجلس برای پیشگیری از بحران جمعیت به مجلس ارائه داده‌اند یک جهش اساسی در ...

مینو اصلانی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس گفت: طرح جدیدی که نمایندگان مجلس برای پیشگیری از بحران جمعیت به مجلس ارائه داده‌اند یک جهش اساسی در راستای افزایش جمعیت و برون رفت از بحران‌ افزایش جمعیت است.

وی ادامه داد: این طرح در صورت تصویب باعث می‌شود قوانین کنترل جمعیت به صورت کامل در تمام سطوح اعم از فرهنگ سازی، بهداشت و درمان را از بین برود.

رئیس بسیج جامعه زنان اظهار داشت: متأسفانه ما هم اکنون نیز شاهد هستیم در بسیاری از تبلیغات‌ها و حتی کتب درسی فرهنگ فرزند کمتر زندگی بهتر و تک فرزندی تبلیغ می‌شود که در این طرح پیشنهادهای خوبی برای جلوگیری از این فرهنگ سازی‌ها ارائه شده است و وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز موظف شده است با این فرهنگ سازی ها مقابله کند.

اصلانی ادامه داد: انتظار همه مردم این است که نمایندگان مجلس تصویب این طرح را در اولویت قرار دهند و با کمک به تصویب و پیگیری اجرای آن شاهد از بین رفتن بحران جمعیتی کشور باشیم.

وی تصریح کرد: پس از به تصویب رسیدن این طرح و از زمانیکه این طرح به قانون تبدیل و لازم الاجرا شد وظیفه اصلی نمایندگان مجلس پیگیری و نظارت بر اجرای درست آن خواهد بود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها