امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۳:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76042
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۰
تعداد بازدید: 46
ابراهیم اصغرزاده فعال سیاسی اصلاح‌طلب در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ضمن تایید اظهارات اخیرش درباره ...

ابراهیم اصغرزاده فعال سیاسی اصلاح‌طلب در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ضمن تایید اظهارات اخیرش درباره عذرخواهی کردن برای تسخیر لانه جاسوسی آمریکا گفت: اگر منافع ملی کشورم حکم کند حاضرم بابت گروگان‌گیری عذرخواهی کنم.

وی در پاسخ به این سوال که منافع ملی کشورمان با سیاست امپریالیستی آمریکا تناقض دارد، تصریح کرد: اینکه چه کسی منافع ملی را در کشور تعیین می‌کند افراد جناح‌ها و گروه‌ها نیستند بلکه یک مسئله ملی است که همه در اداره حاکمیت سهیم هستند و منافع ملی باید از طرف همه گروه‌های اجتماعی رعایت شود.

اصغرزاده ادامه داد: نباید به تندروها اجازه داده شود که منافع ملی کشورمان را تعیین کنند چرا که در هیچ کجای دنیا این گروه‌ها حق تصمیم‌گیری ندارند.

این فعال سیاسی اصلاح‌طلب با بیان اینکه ایران و آمریکا رویکرد جدیدی را درپیش گرفته‌اند، خاطرنشان کرد: ارتباط ایران و آمریکا نباید اسیر گذشته و تاریخ خودش باشد چرا که هر دو کشور رویکرد جدیدی را درپیش گرفته‌اند و باید رویکرد جدیدی اتخاذ شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها