امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۰:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76044
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «ایتارتاس»، "آلکسی بروداوکین" نماینده دائم روسیه در مقر سازمان ملل و دیگر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری «ایتارتاس»، "آلکسی بروداوکین" نماینده دائم روسیه در مقر سازمان ملل و دیگر سازمان‌های بین المللی در ژنو اعلام کرد که بدون حضور و مشارکت ایران حل و فصل بحران در سوریه به این زودی‌ها امکان پذیر نبوده و دوامی نخواهد داشت.

بروداوکین تاکید کرد: ما بر این عقیده هستیم که ایران بخشی از حل و فصل بحران سوریه است و باید در روند حل و فصل این مسئله مشارکت داشته باشد. 

این دیپلمات بلندپایه همچنین یادآور شد که روسیه آمادگی آن را دارد تا گام‌های لازم برای تسریع در از سرگیری مذاکرات بین سوری‌ها در چارچوب کنفرانس بین المللی ژنو-2 را بردارد. برای مثال رایزنی‌های لازم در چارچوب نشست سه جانبه روسیه-آمریکا-سازمان ملل را انجام دهد تا انگیزه بیشتری در روند مذاکرات بوجود آید.

وی همچنین یادآور شد که بحران کنونی در اوکراین تاثیری بر اقدامات مشترک روسیه و آمریکا برای کمک به حل و فصل اوضاع در سوریه نخواهد داشت.
انتهای پیام/آ.ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها