امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۲:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76047
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۰
تعداد بازدید: 30
مسعود ثقفی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به برنامه‌های هفته سلامت برای آموزش و پرورش شهر تهران اشاره ...

مسعود ثقفی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به برنامه‌های هفته سلامت برای آموزش و پرورش شهر تهران اشاره کرد و اظهار داشت: هفته سلامت در سال 93 از اول تا هفتم اردیبهشت با شعار «یک عمر سلامت با خودمراقبتی» برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: در اولین روز از هفته سلامت برنامه نمادین این هفته با همکاری دانشگاه ‌علوم پزشکی تهران برگزار می‌شود.

ثقفی با بیان اینکه اجرای مسابقات فرهنگی و بهداشتی متناسب با روزشمار هفته سلامت پیش‌بینی شده است، گفت: برگزاری دوره پیشگیری و کنترل عوامل خطرساز بیماری‌های قلبی و عروقی برای فرهنگیان و مراقبان سلامت از دیگر برنامه‌ها است؛ ضمن اینکه جشنواره و نمایشگاه سالم زیستن با قلب سالم نیز برگزار می‌شود.

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران اضافه کرد: برای اولین بار مسابقه پیام رئیس‌جمهور با سؤال «چه کار کنیم از سلامت خودمان مراقبت کنیم؟» ویژه تمام دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

وی از برگزاری مسابقه دانستنی‌های تغذیه سالم ویژه دانش‌آموزان دختر متوسطه اول خبر داد و گفت: دستورالعمل هفته سلامت به مدارس بلاغ شده و پوستر آن نیز در مدارس نصب شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها