امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76121
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره آخرین ...

علیرضا زاکانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، درباره آخرین وضعیت تحقیق و تفحص از دانشگاه آزاد، ضمن اشاره به گام‌های پایانی برای نهایی شدن این گزارش، گفت که زحمات زیادی برای نهایی شدن آن کشیده شده است.

وی اضافه کرد: زحمات این گزارش بر دوش سایر دوستان در مجلس است و پس از نهایی شدن آقای صابری به عنوان سخنگو و آقای نبویان به عنوان رئیس هیات تحقیق و تفحص درباره آن اظهار نظر خواهند کرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در واکنش به اظهارات آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی مبنی بر اینکه «ما در ابتدا اساسنامه دانشگاه آزاد را با اقتباس از اساسنامه حسینیه ارشاد در زمان شاه نوشتیم. در زمان شاه اساسنامه حسینیه ارشاد خیلی محکم نوشته شده بود تا رژیم شاه نتواند آن را تصرف کند. ما هم همان‌گونه عمل کردیم، اما نمی‌دانستیم نظام ما قوی‌تر از زمان شاه است و آن را تصرف می‌کند»، گفت: این سخنان دور از شان ایشان و یک مسئول در نظام اسلامی است.

وی اظهارات هاشمی رفسنجانی درباره دانشگاه آزاد را  ظلم در حق نظام اسلامی دانست و افزود: اصل چنین تطبیق‌هایی ظلم در حق نظام اسلامی و بی‌توجهی به مسیرهایی است که ملت رشید ایران در طول سال‌های پس از انقلاب برداشته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها