امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۲۱:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76126
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش گروه امنیتی دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) طی ...

به گزارش گروه امنیتی دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، امیر فرزاد اسماعیلی فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیا(ص) طی اظهاراتی در ارزیابی عملکرد این قرارگاه در سال گذشته گفت: در سال 92 پیشرفت های خوبی هم به لحاظ کیفی و هم به لحاظ کمی در مجموعه قرارگاه پدافند هوایی داشتیم و با فرمان و نظارت مستقیم مقام معظم رهبری سایت های  متعددی در مناطق حساس و استراتژیک به مجموعه پدافندی کشور افزوده شد.

اسماعیلی اظهار داشت: در طول سال گذشته در حوزه ارتقاء توان رزم و طراحی، تولید و گسترش انواع سامانه های راداری پیشرفت های بسیار قابل توجه ای در مجموعه پدافند حاصل شد که ورود سامانه راداری آرش، سامانه راداری دهم شهریور و رادار مراقب از جمله این دست آورد ها بود.

وی همچنین با اشاره به پروژه موشکی تلاش، سامانه موشکی مرصاد (2) و موشکهای ارتفاع متوسط شلمچه گفت: با تلاش متخصصین صنایع دفاعی کشور و همت کارکنان قرارگاه پدافند هوایی هم اکنون این قرارگاه از توانایی خوبی در تمامی سطوح برخوردار است.

فرمانده قرارگاه پدافندهوایی خاتم الانبیاء(ص) در پایان افزود: برای سال 93 رزمایشی خاص در نظر گرفته شده است که مشابه هیچ کدام از رزمایش های برگزار شده پدافند هوایی تا کنون نیست و ان‌شاءالله نتایج خوبی برای مجموعه ارکان دفاع هوایی کشور در پی خواهد داشت.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها