امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۰۹:۳۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76131
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
علی بیانی دبیر تشکیلات دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: مسئله امر به معروف و ...

علی بیانی دبیر تشکیلات دفتر تحکیم وحدت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: مسئله امر به معروف و ناهی از منکر فقط یک مسئله فرهنگی نیست بلکه یک مسئله اجتماعی نیز هست.

بیانی ادامه داد: باید در جامعه برای این بحث فرهنگ سازی اجتماعی شود و این موضوع به عنوان یک مسئله اجتماعی نهادینه شود.

وی ضمن ابراز نگرانی در رابطه با نبودن قانونی جامع در بحث امر به معروف و ناهی از منکر اضافه کرد: نبودن قانون در این رابطه و در مورد اتفاقاتی که بعد و پیرامون امر به معروف و ناهی از منکر رخ می‌دهد، باعث ضربه زدن به این بحث می شود.

دبیر تشکیلات دفتر تحکیم وحدت با اشاره به شهادت شهید خلیلی تاکید کرد: شاید اگر قوانین جامعی در رابطه با این بحث وجود داشت شاهد شهادت علی خلیلی نبودیم.

وی در ادامه تصیریح کرد: با وجود ظلم‌هایی که تا به حال به امر به معروف و ناهی از منکر کنندگان شده‌است می‌توان فهمید مجلس، دولت و قوه قضائیه در این رابطه کوتاهی کرد‌ه‌اند و باید روی این بحث کار کنند.

بیانی اظهار داشت: متولیان فرهنگی، رسانه‌ها و صداوسیما نیز در این رابطه باید فعالیت کنند و در بعد فرهنگی این موضوع تلاش کنند.

وی در خاتمه افزود: امیدواریم با برنامه ریزی‌هایی که بعد از این می‌شود دیگر شاهد چنین رخدادهایی نباشیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها