امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۰۲:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76135
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 24
مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قطعنامه پارلمان ...

مجتبی رحماندوست نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، قطعنامه پارلمان اروپا را دخالت آشکار در امور داخلی کشورمان دانست.

وی اضافه کرد: اروپایی‌ها تاکنون اقدامات اینچنینی زیاد داشته‌اند اما دلیل اینکه قطعنامه اخیر برجسته شد این بود که بعد از مذاکرات هسته‌ای و حضور کشورهای اروپایی در این مذاکرات صدور این قطعنامه کمی تعجب‌برانگیز و دارای تضاد بود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صدور این قطعنامه ماهیت واقعی اروپایی‌ها را به همگان نشان داد، گفت: چنین اقداماتی نشان داد که آنها ماهیت نزدیک به اسرائیلی‌ها دارند و براساس خواسته آنها عمل می‌کنند.

رحماندوست با بیان اینکه مشکل اصلی اروپایی‌ها با جمهوری اسلامی ایران است، خاطرنشان کرد: مباحث مطرح شده توسط آنها بهانه‌ای بیش نیست و آنها با اصل انقلاب مشکل دارند.

وی درباره مخالفت آمریکایی‌ها برای حضور ابوطالبی و عدم صدور ویزا برای وی هم اظهار داشت: ویزا ندادن به نماینده یک کشور از سوی کشوری که فقط مقر سازمان ملل در آن کشور بنا نهاده شده بی‌پایه و اساس است. آمریکا تنها میزبان سازمان ملل است و سازمان ملل نباید اجازه دهد آمریکا برایش تصممیم‌گیری کند.

رحماندوست پیشنهاد کرد که کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نیز همانند مجلس آمریکا اقدامی انجام دهد که تودهنی به مقامات آمریکایی باشد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار