امروز : دوشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 20
۰۸:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76136
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 30
سالار مرادی نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار نظر در مورد ...

سالار مرادی نماینده مردم سنندج در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار نظر در مورد نسبت میان انصراف‌دهندگان از دریافت یارانه با افراد غیر نیازمند به آن را به پایان زمان ثبت‌نام و ارزیابی دقیق منوط کرد و گفت:‌ هیچ جای دنیا دولت،‌ حساب‌های مردم،‌ مبنای تسهیلات رفاهی و یا اِعمال مالیات‌ها قرار نمی‌دهد.

وی ثبت‌نام برای دریافت یارانه در مرحله دوم هدفمندسازی یارانه‌ها را دارای چند مرحله خواند و توضیح داد: مرحله اول ثبت‌نام کسانی است نیازی به دریافت یارانه نداشته اما با ثبت‌نام می‌خواهند از این کمک دولتی بهره‌مند شوند.

مرادی از اعتبارسنجی از افراد ثبت‌نام کرده به‌عنوان مرحله دوم یاد کرد و گفت:‌ در این مرحله باید کسانی که نیاز به دریافت یارانه نداشته اما برای دریافت آن ثبت نام ‌کرده‌اند، شناخته شوند.

وی 31 فروردین به بعد را مقطع اظهار نظرهای قطعی‌تر در مورد دریافت‌کنندگان یارانه اعلام کرد و در بخش دیگری از این گفت‌وگو دولت را درباره واهمه بعضی از اقشار غیر نیازمند به یارانه از انصراف یا عدم ثبت‌نام،‌ بی‌تقصیر خواند و اظهار کرد:‌ دولت بارها و نیز در سامانه تصریح کرده است که عدم دریافت یارانه مبنای محرومیت از سایر خدمات اجتماعی نخواهد بود.

نماینده مردم سنندج از این شایعات را به‌عنوان نوعی حاشیه‌سازی برای مرحله دوم هدفمندسازی یارانه‌ها نام برد و گفت:‌ از دولت انتظار می‌رود برای اجرای هر طرحی فرهنگ‌سازی متناسب با آن انجام دهد.

وی بروز برخی ایرادات در مراحل هدفمندسازی یارانه‌ها را طبیعی برشمرد و تأکید کرد: ادامه اجرای فازهای هدفمندسازی یارانه‌ها نیازمند اعتمادسازی بیشتر است.

انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها