امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۱:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76142
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 42
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، رضا امینی پیش از ظهر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر با بیان اینکه در حال حاضر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، رضا امینی پیش از ظهر امروز در جلسه علنی شورای اسلامی شهر با بیان اینکه در حال حاضر سی و دومین جلسه علنی چهارمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان در حال برگزاری است، اظهار کرد: در این هفته با سالروز حضرت ام‌البنین (س) مادر حضرت عباس (ع) مواجه هستیم.

وی با اشاره به اینکه همچنین در آستانه گرامیداشت روز زن قرار داریم، اضافه کرد: سیره و زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) باید الگوی تمام  زنان مسلمان قرار بگیرد.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با تاکید بر اینکه 29 فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران است، تصریح کرد: نیرو‌های ‌ارتش در تمام شرایط با کج‌اندیشی‌ها و اقدامات دشمنان برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ایران مقابله می‌کنند.

وی با بیان اینکه همچنین در آستانه سالروز وفات شیخ انصاری دزفولی قرار داریم، ادامه داد: وی خدمات ارزنده‌ای را برای جهان تشیع داشته است و این روز را به تمام مردم جهان تشیع تسلیت می‌گوییم.

امینی با اشاره به اینکه هفته گذشته سیاست‌های کلی نظام سلامت از سوی رهبر معظم انقلاب ارائه شده است، تاکید کرد: رسیدگی به وضعیت نظام سلامت در کشور و ارتقای این نظام از مهم‌ترین دغدغه‌های رهبری تلقی می‌شود و امیدواریم که این موضوع مورد توجه سران قوای سه‌گانه و بدنه کشور قرار بگیرد.

وی بااشاره بر اینکه اعضای شورای شهر پس از جلسه علنی و امروز و رسیدگی به لوایح شهرداری دیداری را با آیت‌الله سید یوسف طباطبایی‌نژاد امام جمعه اصفهان دارند، افزود: همچنین اعضای شورای اسلامی شهر در روز دوشنبه این هفته با آیت‌الله مظاهری دیدار می‌کنند.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه طی سال‌های گذشته موضوع اقتصاد به عنوان مهم‌ترین رویکرد رهبری در راستای نام‌گذاری سال‌ها بوده است، گفت: اصلاح الگوی مصرف، جهاد اقتصادی، همت مضاعف، کار مضاعف، حماسه اقتصادی و اقتصاد و فرهنگ به عنوان نام‌های انتخاب شده از سوی رهبر معظم انقلاب برای کشور محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه توسعه و ارتقای وضعیت اقتصادی کشور و تحقق شعار‌های انتخاب شده برای کشور از سوی رهبری به فرهنگ‌سازی نیاز دارد، اظهار کرد: تمام مردم در سطح کشور باید در راستای تحقق منویات رهبری برای رسیدگی به وضعیت اقتصادی کشور تلاش کنند.

امینی با اشاره به تجمع روز پنج‌شنبه هفته گذشته مردم اصفهان برای جلوگیری از دفن ریچارد فرای در کنار زاینده‌رود ادامه داد: زمانی که با نمایندگان قانونی ایران در کشور‌های اروپایی برخورد‌های نا‌مناسب می‌شود، دفن ریچارد فرای به عنوان یک فرد آمریکایی در خاک ایران توجیه قانونی ندارد.

وی با تاکید بر اینکه در کشور‌های اروپایی با نمایندگان قانونی ایران برخورد‌های نا‌مناسب می‌شود و انگشت‌نگاری از آنها نیز صورت می‌گیرد، تصریح کرد: با توجه به این موارد کشور‌های اروپایی نباید انتظار داشته باشند، که فردی مانند ریچارد فرای در خاک ایران دفن شود.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه در شهر اصفهان ظرفیت‌های قابل دسترسی بسیاری برای دست‌یابی به اقتصاد مقاومتی در سطح شهر وجود دارد، گفت: تمرکز و برنامه‌ریزی برای تفکیک منطقی و کارشناسی اراضی قابل تفکیک، اصلاح نظام درآمدی شهرداری در راستای قطع وابستگی از درآمد‌های نا‌پایدار و حرکت به سوی درآمد‌های پایدار و تاکید بر مشارکت اقتصادی مردم و بخش خصوصی در پیشرفت فیزیکی و متوازن محلات شهری باید مورد توجه مسئولان شهر قرار بگیرد.

انتهای پیام/63004/ل40
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها