امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۷:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76145
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 89
حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ...

حجت‌الاسلام مرتضی آقاتهرانی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با انتقاد شدید از قطعنامه پارلمان اروپا، این قطعنامه را دخالت آشکار در امور داخلی کشورمان دانست.

وی با بیان اینکه حاکمیت جمهوری اسلامی ایران هیچ ارتباطی به اروپایی‌ها ندارد، تصریح کرد: ما طبق ضوابط و قوانین خود عمل می‌کنیم و هیچ دخالتی از سوی اروپایی‌ها را برنمی‌تابیم.

امام جمعه اسبق نیویورک با بیان اینکه آمریکایی‌ها باید بدانند جمهوری اسلامی ایران کشوری مستقل است، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران به هیچ کشوری باج نمی‌دهد و اگر کسی بخواهد به خارجی‌ها باج دهد خود را از اندیشه نظام جدا کرده است.

آقاتهرانی با بیان اینکه اروپایی‌ها متوجه شرایط و وضعیت خود و وضعیت کشورمان نیستند، خاطرنشان کرد: باید خطاب به آنها گفت که تصور نکنید اتفاق خاصی در ایران افتاده است.

وی همچنین از دولت خواست نسبت به دخالت‌های خارجی از خود واکنش قاطع نشان دهد تا طرف‌های خارجی برای دخالت در امور ایران طمع نکنند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها