امروز : شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 20
۰۳:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76150
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 63
محمدحسنی علی نماینده دور چهارم مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد عملکرد دولت ...

محمدحسنی علی نماینده دور چهارم مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در مورد عملکرد دولت تدبیر و امید درخصوص حقوق اقوام و اقلیت‌های دینی اظهار داشت: بسیاری از نمایندگان ادوار معتقدند که دولت تاکنون نتوانسته درخصوص حقوق اقوام و اقلیت‌های دینی کاری انجام دهد.

وی افزود: تاکنون چندین‌بار به آقای یونسی درخصوص حقوق اقوام و اقلیت‌های دینی نامه نوشته‌ایم و درخواست ملاقات کرده‌ایم اما هنوز محقق نشده است.

این نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: آقای یونسی در سمت دستیار ارشد ریاست‌جمهوری تشکیلاتی را راه‌اندازی کرده است بنابراین ما انتظار داشتیم کاری در این خصوص انجام شود.

پیش از این دستیار ارشد رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی گله‌مندی نمایندگان ادوار از عملکرد خود را دروغ دانسته بود و برخی رسانه‌های زنجیره‌ای اصلاح‌طلب نامه گلایه آمیز نمایندگان ادوار را «نامه دروغی که از بن دروغ بود» نامید.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها