امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76158
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 71
جمشید ایرانی دبیرکل حزب فرزندان ایران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از دیدار جبهه اصلاح‌طلبان و ...

جمشید ایرانی دبیرکل حزب فرزندان ایران در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، از دیدار جبهه اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان در پنجشنبه هفته گذشته خبر داد و گفت: این دیدار در جهت تقویت فضای به وجود آمده در کشور پس از انتخابات ریاست جمهوری دور یازدهم بود.

وی افزود: آقای باهنر پس از استماع نظرات حاضرین بر حمایت خود از دولت روحانی با توجه به شناخت دیرینه‌ای که نسبت به رئیس‌جمهور دارد تأکید کرد.

رئیسه کمیته سیاسی جبهه اصلاح طلبان خاطرنشان کرد: آقای باهنر همچنین با توجه به ضرورت جامعه برای اجرایی شدن فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها  از حمایت خود و مجلس و کمک به دولت خبر داد.

ایرانی تصریح کرد: آقای حق‌شناس رئیس جبهه اصلاح‌طلبان در این دیدار ضمن اشاره به شرایط خاص موجود، آقای باهنر را لیدر مهمترین جریان رسمی اصولگرایی کشور و شاخص‌ترین فرد پارلمانی تاریخ بعد از انقلاب دانست.

وی ادامه داد: بیژن ثابتی دبیر کل حزب عدالت و عضو ارشد کمیته سیاسی جبهه اعتدال‌گرایان نظارت بیش‌تر مجلس با توجه به اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها و تحقق عدالت اجتماعی و اقتصادی خواستار شد.

دبیرکل حزب فرزندان ایران با اشاره به تعامل جبهه اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان تصریح کرد: جبهه اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان کماکان نشست‌های مشترکی در چگونگی همکاری و هماهنگی‌ها به منظور تقویت و پایداری فضای سیاسی کشور با یکدیگر دارند.

ایرانی در ادامه به دیدار جبهه اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان با هاشمی رفسنجانی در خصوص دهمین دوره مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و گفت: آقای هاشمی اولین دیدار رسمی‌شان را در سال جدید با نمایندگان این دو جبهه برگزار و از تلاش‌های این دو جبهه در خلق حماسه سیاسی تقدیر و تشکر کردند.

وی اضافه کرد: در راستای تأکید آقای هاشمی دو جبهه اصلاح‌طلبان و اعتدال‌گرایان در جهت کمک به دولت آقای روحانی حرکت خواهند کرد و از ظرفیت‌هایشان در حفظ فضای امید و به سامان رسیدن طرح‌ها و شعارهای جدید بهره خواهند برد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها