امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۲:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76165
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 52
به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ علیزاده طباطبائی وکیل خاندان هاشمی رفسنجانی امروز در گفت و گویی با فارس ...

به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،‌ علیزاده طباطبائی وکیل خاندان هاشمی رفسنجانی امروز در گفت و گویی با فارس از شکایت فردی به نام باقری درمنی از دانشگاه آزاد خبر داد.

به گفته علیزاده طباطبائی،‌ باقری درمنی مدعی شده بود که زمین‌‌های واحد علوم و تحقیقات متعلق به شخصی به نام اخباری است و سند آن را نیز در اختیار دارند و حکم قطعی این تملک و خلع ید دانشگاه آزاد نیز در زمان فرهاد دانشجو از سوی قوه قضائیه صادر شده بود.

وکیل خاندان هاشمی در ادامه مصاحبه خود با فارس تصریح کرد:‌ در زمان فرهاد دانشجو این فرد حکم قطعی را برای تملک زمین‌های واحد علوم و تحقیقات از قوه قضائیه دریافت کرده بود ولی با پیگیری‌های دانشجو رئیس قوه قضائیه دستور توقف اجرای حکم را تا زمان بررسی کامل صادر کرد.

بنابر این گزارش،‌ پس از انتشار این خبر دانشگاه آزاد با انتشار توضیحاتی خطاب به خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس این خبر را تکذیب کرد.

دانشگاه آزاد بجای ارسال تکذیبیه خطاب وکیل خاندان هاشمی آنرا برای خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ارسال نموده است و  در حالی که خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس صرفا مطالب بیان شده از سوی علیزاده طباطبائی را منتشر کرده است.

متن کامل تکذیبیه دانشگاه آزاد بدین شرح است:

«مدیرعامل محترم خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس
با سلام و احترام

پیرو انتشار مطلبی با عنوان «شکایات مالک زمین‌های علوم و تحقیقات از دانشگاه آزاد / در حال مذاکره با قوه قضاییه هستیم» مقتضی است به موجب ماده 23 قانون مطبوعات نسبت به درج کامل تکذیبیه روابط عمومی دانشگاه آزادی اسلامی در اسرع وقت اقدام فرمایید.

پیرو درج خبری مبنی بر «شکایات مالک زمین‌های علوم و تحقیقات از دانشگاه آزاد/ در حال مذاکره با قوه قضاییه هستیم» در مورخ 93.1.23 با شماره خبر 13930123000712 به اطلاع می‌رساند، کلیه دعاوی دانشگاه آزادی اسلامی توسط دفتر حقوقی دانشگاه آزاد اسلامی پیگیری می‌شود و این دفتر مرجع رسمی خبری در مورد دعاوی دانشگاه است، لذا دانشگاه بدین منظور وکیلی تعیین نکرده است و اخبار غیر رسمی به هیچ عنوان مورد تأیید دانشگاه آزاد اسلامی نیست.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور تنویر افکار عمومی خواستار انتشار مستندات آن رسانه در خصوص خبر کذب مذکور است.»
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها