امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۰:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76168
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هاشمی رفسنجانی عصر امروز در دیدار ظریف، معاونین و مسؤولین وزارت امور خارجه، با تقدیر و تشکر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، هاشمی رفسنجانی عصر امروز در دیدار ظریف، معاونین و مسؤولین وزارت امور خارجه، با تقدیر و تشکر از فعالیتها، تلاشها و برنامه های مربوط به سیاست خارجی، به ویژه تیم مذاکره کننده هسته ای، گفت: روند خوبی آغاز شده‌است که امیدواریم در مسیر آن به عزت و سربلندی مردم ایران برسیم.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، حمایت رهبر معظم انقلاب، مسئولین نظام و مردم از اقدامات تیم مذاکره کننده را بسیار ارزنده و در تاریخ ماندگار خواند و گفت: با اقتدار برای احقاق حقوق تاریخی مردم ایران در استفاده از مواهب غیرنظامی دانش هسته ای بکوشید که ملت ایران پشتیبان شماست.

وی با ارائه تحلیلی از اوضاع کشور و نگاه جهانیان به انقلاب اسلامی در سالهای گذشته، گفت: اصلاح آن نگاه، دستاورد بزرگی بود که نتیجه آن جلوگیری از گسترش دامنه تحریم ها و امیدواری مردم به رونق اقتصادی است.

در آغاز این دیدار، محمد جواد ظریف با تبریک سال نو، گزارش کوتاهی از مذاکرات اخیر، روند برنامه ها و فعالیت های سیاست خارجی در سال 1393 ارائه کرد.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها