امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76174
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی سازمان آ‌تش‌نشانی شیراز، روز گذشته راننده اتوبوس ولوو به منظور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شیراز به نقل از روابط عمومی سازمان آ‌تش‌نشانی شیراز، روز گذشته راننده اتوبوس ولوو به منظور تعویض لاستیک با استفاده از جک، اقدام به بالا بردن خودرو کرده و خود برای پمپ کردن جک در زیر اتوبوس قرار گرفته بود.

بنابر این گزارش، با لغزش ناگهانی اتوبوس از روی جک و سقوط بر روی راننده، زندگی این فرد به نحو دلخراشی پایان یافت.

حاضران در محل برای بیرون آوردن جسد این راننده نگون‌بخت از زیر خودرو با سامانه 125 تماس گرفته و از آتش‌نشانان کمک خواستند.

آتش‌نشانان ایستگاه پنج با حضور در محل حادثه با استفاده از تجهیزات ویژه، اتوبوس را از روی راننده برداشته و پس از رهاسازی، جسد وی را در کاور مخصوص قرار داده و به مرکز پزشکی قانونی انتقال دادند.

بنا به گزارش دیگری از همین منبع، روز گذشته برخورد خودروی پراید با خودروی پژو در یک کیلومتری شهرک صنعتی چهار مجروح در پی داشت.

در حادثه دیگری در همین روز، بر اثر روشن بودن شعله اجاق گاز در مجاورت اجسام قابل اشتعال و انتقال حرارت به صندوق‌های چوبی، یک مغازه واقع در وزیرآباد دچار آتش‌سوزی شد که با عملکرد سریع عوامل آتش‌نشانی این حادثه تلفاتی در پی نداشت.
انتهای پیام/2448/ط/ث3001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها