امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 17
۰۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76182
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار حسین ذوالفقاری در نشست خبری امروز خود با اشاره به برگزاری رزمایش اقتدار ...

به گزارش خبرنگار انتظامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار حسین ذوالفقاری در نشست خبری امروز خود با اشاره به برگزاری رزمایش اقتدار 3 در منطقه غرب کشور، گفت: این رزمایش با هدف ارتقاء توان نیروهای مرزی در مقابله با تهدیدات برگزار می‌شود.

وی ارتقاء سطح هماهنگی و همکاری با دیگر نیروهای مسلح و مرز نشینان، آزمایش تجهیزات نوین از جمله پهپاد‌ها، دوربین‌ها، بالن‌ها و خودروهای ضد گلوله و همچنین نمایش اقتدار مدافعان مرزهای کشور را از دیگر اهداف برگزاری این رزمایش عنوان کرد.

فرمانده مرزبانی ناجا با تاکید بر اینکه رزمایش اقتدار 3 از 24 فروردین‌ماه به مدت 4 روز در منطقه عمومی قصر شیرین برگزار می‌شود، تصریح کرد: این رزمایش با شرکت بیش از 4 هزار نفر از نیروهای مرزبانی انجام می‌گیرد.

وی افزود: طراحی رزمایش از حدود یک سال قبل و با لحاظ کردن ماموریتهای مرزبانی و در نظر گرفتن سناریوهای فردی مانند عملیات تأخیری در مقابله با نیروهای نظامی دشمن، مقابله ترویست‌ها، مبارزه با انواع قاچاق از جمله مواد مخدر، سلاح و مشروبات الکلی، مبارزه با متجاوزین مرزی، آموزش و تمرین‌ها انجام و اکنون در مرحله پایانی اجرا می‌شود.

سردار ذوالفقاری با تاکید بر اینکه پیام رزمایش اقتدار 3 برای کشورهای همسایه اهتمام به تامین هرچه بیشتر امنیت مرزهای مشترک و صلح و دوستی است، گفت: اقتدار و قاطعیت در مقابله با تروریست‌ها و ناامن کنندگان امنیت مرزهای کشور پیام دیگر این رزمایش است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها