امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۳:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76193
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 54
مختار شیرمحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به گزارش واصله در مورد قاچاق مواد مخدر در سطح زنجان اظهار داشت: این قاچاقچیان در ...

مختار شیرمحمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان با اشاره به گزارش واصله در مورد قاچاق مواد مخدر در سطح زنجان اظهار داشت: این قاچاقچیان در پوشش مسافر اقدام به قاچاق مواد مخدر می‌کردند.

وی با بیان اینکه قاچاقچیان مواد مخدر با پوشش مسافر به صورت عمده اقدام به قاچاق مواد مخدر می‌کردند، اضافه کرد: قاچاق مواد مخدر از استان البرز به زنجان برنامه‌ریزی شده است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان به اقدام ماموران پس از اطلاع از موضوع برای پیگیری موضوع قاچاق مواد مخدر اشاره کرد و گفت: پس از اقدامات اطلاعاتی متهمان شناسایی و تحت مراقبت قرار گرفتند.

این مسئول از دستگیری فرد مورد نظر که اقدام به انتقال مواد مخدر از البرز از طریق مسافرت با اتوبوس می‌کرد،  خبر داد و افزود: این فرد طی عملیاتی در عوارضی زنجان به قزوین دستگیر شد.

شیرمحمدی از کشف پنج کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک از کیف متهم در حین دستگیری خبر داد و ابراز داشت: متهم پس از دستگیری که راه نجاتی برای خود نمی‌دید اقدام به پیشنهاد رشوه به ماموران کرده است.

وی مبلغ پیشنهاد شده به ماموران را 100 میلیون ریال اعلام و اضافه کرد: این مبلغ به مامور حاضر در صحنه پیشنهاد شده بود.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان زنجان با تاکید بر رد پیشنهاد رشوه توسط مامور وظیفه شناس خاطرنشان کرد: متهم پس از دستگیری برای سیر مراحل قانونی تحویل مقام‌های قضایی شده است.
انتهای پیام/73004/ر20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها