امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۰۸:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76199
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، علیرضا امینی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: در هفته گذشته 13 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از بیرجند، علیرضا امینی ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار داشت: در هفته گذشته 13 فقره تصادف در جاده‌های خراسان جنوبی رخ داده است.

وی با بیان این‌که از این تعداد 11 فقره منجر به جرح شده است، تصریح کرد: همچنین دو فقره منجر به خسارت شده است.

فرمانده پلیس راه خراسان جنوبی با بیان این‌که در تصادفات هفته گذشته فوتی نداشتیم، اذعان داشت: در این تصادفات 15 نفر مجروح شدند.

امینی با بیان این‌که 63 درصد تصادفات در جاده‌های اصلی رخ داده اشت، ادامه داد: همچنین 27 درصد در جاده‌های فرعی و 10 درصد در جاده‌های روستایی اتفاق افتاده است.

وی متذکر شد: میزان 54 درصد از تصادفات هفته گذشته استان به شکل واژگونی بوده است.

فرمانده پلیس راه خراسان جنوبی عدم توجه به جلو با 63 درصد و انحراف به چپ با 18 درصد را مهمترین علل تصادفات هفته گذشته دانست و افزود: انواع سواری‌ها با 72 درصد، کامیون و تریلی با 18 درصد و موتورسیکلت‌ها با 10 درصد مهمترین وسایل نقلیه مقصر در تصادفات هفته گذشته استان بوده‌اند. 

امینی یادآور شد: کاربران جاده‌ای ضمن رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از انجام هر عملی که سبب سلب توجه آنها از جلو می‌شود، اجتناب کنند.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به این‌که بیشتر تصادفات جاده‌ای استان به شکل واژگونی بوده است، استفاده رانندگان و تمام سرنشینان از کمربند ایمنی تاثیر بسزایی در کاهش صدمات و جراحات وارده دارد.

انتهای پیام/69010/ط20/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها