امروز : سه شنبه ۵ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۰۰:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76207
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 39
شهرام رفیعی فر سرپرست دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس با اشاره به اینکه این اولین مسابقه سوال ...

شهرام رفیعی فر سرپرست دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت در گفت و گو با خبرنگار بهداشت و درمان فارس با اشاره به اینکه این اولین مسابقه سوال «سلامت» رییس جمهور است که برگزار می شود، افزود: سوال رئیس جمهور از دانش آموزان کشور این است: «چه کار کنیم تا بدن ما سالم بماند و بتواند مقاومت کند؟»

وی اظهار داشت: دانش آموزان سراسر کشور در هر مقطع تحصیلی فرصت دارند از امروز (23 فروردین) تا 23 اردیبهشت به این سؤال پاسخ دهند.

رفیعی فر با اشاره به اینکه پوسترهای این مسابقه در 105 هزار مدرس کشور توزیع شده است، ادامه داد: از بین پاسخ های ارسالی به 100 نفر از دانش آموزان در هر مقطع تحصیلی که پاسخ های برتر را ارسال کنند، جوایز ارزنده ای اهدا خواهد شد. 

به گفته سرپرست دفتر آموزش و ارتقای سلامت وزارت بهداشت شرکت کنندگان در مسابقه «اولین سؤال سلامت رئیس جمهور» می توانند پاسخ خود را به نشانی ستادهای وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی یا وزارت آموزش و پرورش، به این آدرس ها ارسال کنند:

1- تهران – شهرک غرب – بلوار فرحزادی – بلوار ایوانک – وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی – طبقه دهم – دفتر آموزش و ارتقای سلامت – کدپستی: 1467664961

2- تهران – خیابان سپهبد قرنی – نبش چهارراه سمیه – ساختمان زنده یاد علاقمندان – وزارت آموزش و پرورش – معاونت تربیت بدنی و سلامت – دفتر امور سلامت و تندرستی – کد پستی: 1581663315 روی پاکت قید شود «اولین سؤال سلامت رئیس جمهور».

هفته سلامت 93 اول تا 7 اردیبهشت است و به همین مناسبت برنامه های متعددی در سراسر کشور با همکاری وزارت بهداشت، درمان  و آموزش پزشکی، وزارت آموزش و پرورش، سازمان صدا و سیما، سازمان هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و سایر دستگاه های دولتی و غیردولتی برگزار می شود. شعار امسال هفته سلامت «یک عمر سلامت، با خود مراقبتی» تعیین شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها