امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۹:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7621
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 107
مهدی ‌قره‌شیخلو در حاشیه کلنگ‌زنی مدارس علوم و معارف اسلامی در قروه در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس از فعالیت 5 هزار واحد قرآنی در بدنه مردمی این ...

مهدی ‌قره‌شیخلو در حاشیه کلنگ‌زنی مدارس علوم و معارف اسلامی در قروه در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار فارس از فعالیت 5 هزار واحد قرآنی در بدنه مردمی این سازمان خبر داد و افزود: از این تعداد 2 هزار و 500 موسسه قرآنی و 2 هزار و 500 خانه قرآن روستایی است.
 
وی با بیان اینکه سازمان دارالقرآن کریم مجموعه‌ای مردمی است،  گفت: سالانه بیش از 500 هزار نفر در برنامه‌های آموزشی، تبلیغی، ترویجی و دوره‌های آموزشی تخصصی این سازمان شرکت می‌کنند و امیدواریم با جذب امکانات مالی مورد نیاز زمینه برای حضور بیشتر مردم فراهم شود.
 
قره‌شیخلو با اشاره به اینکه استان کردستان دارای حوزه‌های فعال مردمی در زمینه فعالیت‌های قرآنی است، اظهار کرد: در نشست با مسئولان سازمان تبلیغات اسلامی استان بنا داریم راهکارهایی اتخاذ کنیم که بتوانیم سطح فعالیت‌های قرآنی را ارتقا دهیم.
 
رئیس سازمان دارالقرآن کریم توسعه کمی و کیفی خانه‌های قرآنی به ویژه از نظر کیفیت‌بخشی را از برنامه‌های این سازمان عنوان کرد و افزود: مردم استقبال خوبی از این فعالیت‌ها دارند و بستر فعالیت‌های قرآنی مردمی است که باید با مدیریت و سرمایه‌گذاری خود مردم انجام شود.
 
وی در پایان تصریح کرد: برنامه‌های متنوع این سازمان در زمینه‌های آموزشی، پژوهشی، تبلیغی، ترویجی، حمایتی و نظارتی است.
 
انتهای پیام/79009/ز30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها