امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۴:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76231
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، منابع آگاه اردنی اعلام کردند که تعدادی از عناصر وابسته به جریان سلفی تکفیری ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، منابع آگاه اردنی اعلام کردند که تعدادی از عناصر وابسته به جریان سلفی تکفیری اردن و مورد حمایت دستگاه‌های اطلاعات و امنیت قطر اقدام به انتقال ذخایر تسلیحاتی گروه‌های مسلح در سوریه و انبار آنها در انبارهای سری در مناطق مرزی بین اردن و سوریه کردند.

این گزارش‌ها تاکید می‌کند که این ذخایر تسلیحاتی انواع سلاح‌های سنگین و موشک‌های گراد و تیربارها سنگین را در بر می‌گیرد که از آن گروه‌های تکفیری است که در سوریه در حال مبارزه با نظام و ارتش این کشور می‌باشند.

بر اساس این گزارش‌ها عناصر وابسته به جریان سلفی تکفیری اردن از طریق استان «درعا» در جنوب سوریه اقدام به انتقال این سلاح‌ها و مخفی کردن آنها در مناطق بیابانی و کوهستانی مرزی بین دو کشور کردند.

هدف از این اقدام جریان سلفی تکفیری اردن، آمادگی برای هرگونه رویارویی احتمالی این جریان با ارتش اردن در صورت موفقیت در دستیابی به قدرت در این کشور عنوان شده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها