امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۰۶:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76247
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، درگیری‌های شدید و سخت بین 2 گروه جبهه النصره و داعش در مناطق مختلف استان دیر ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، درگیری‌های شدید و سخت بین 2 گروه جبهه النصره و داعش در مناطق مختلف استان دیر الزور در شرق سوریه ادامه دارد.

کانون درگیری‌ها امروز در 2 روستای «مویلح» و «الحصین» در ریف شمالی دیر الزور گزارش شده که در جریان آن ده‌ها نفر از هر دو طرف کشته و زخمی شدند که در میان کشته‌ها «ابو إسلام» و «عبد خلف الحمادی» و و «ابو معاویه» از سرکردگان «جیش الإسلام» شناسایی شدند.

این درحالی است که اطلاعات موثقی وجود دارد که تاکید می‌کند، داعش موفق به پیشروی به سمت این 2 روستا شده و هم اکنون در ایستگاه برق المویلح مستقر شده و تلاش دارد، از این منطقه به سمت شهرک «الصور» در ریف شمالی دیر الزور پیشروی کند تا به این طریق یک گام دیگر به شهر دیر الزور مرکز استان دیر الزور نزدیک شود.

همچنین گزارش شده است که شب گذشته نیروهای ارتش سوریه به شدت با گروه‌های وابسته به جبهه النصره در منطقه «الصناعه» شهر دیر الزور و روستای «المریعیه» درگیر بودند.

در حالی‌که نیروهای ارتش سوریه موفق شدند، تعدادی از سرکردگان جبهه النصره از جمله سرکرده گروه «جعفر الطیار» و «کتیبه شهید ابودجانه» و «کتیبة عبیده ابن الجراح» را در منطقه «کباجب» به هلاکت برسانند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها