امروز : یکشنبه ۸ اسفند ۱۳۹۵ - 2017 February 26
۰۶:۰۴
نمایشگاه رسانه دیجیتال
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76253
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، «مارین لوپن» رهبر جبهه ملی راستگرای فرانسه، اتحادیه اروپا را به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، «مارین لوپن» رهبر جبهه ملی راستگرای فرانسه، اتحادیه اروپا را به دلیل اعلام یک جنگ سرد جدید علیه روسیه محکوم کرد و گفت که این مسئله به تمامی طرف‌های درگیر آسیب وارد می‌کند.

وی در یک دیدار رسمی به روسیه گفت از زمانیکه اعلام الحاق منطقه «کریمه» به مسکو توسط «ولادیمیر پوتین» رئیس‌جمهور روسیه موجب شد اتحادیه اروپا چندین نفر از مقامات و قانونگذاران روس را تحریم کند، روابط میان اروپا و روسیه به پایین‌ترین حد رسید.

با اینحال، لوپن بر این باور است که مقصر اصلی این رخدادها بروکسل است زیرا پیشنهاد روابط نزدیک‌تر با اوکراین را مطرح کرده است و این اقدامی بود که روسیه با آن مخالف بوده است.

رهبر جبهه ملی فرانسه در نشست با «سرگئی ناریشکین» رئیس مجلس دومای روسیه تصریح کرد: من از اقدام اتحادیه اروپا در اعلام جنگ سرد علیه روسیه تعجب می‌کنم. این اقدام در راستای روابط دوستانه و منافع اقتصادی کشور ما یا کشورهای اتحادیه اروپا نیست و به روابط آینده ضربه وارد می‌کند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار