امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۵:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76269
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 70
سید یحیی یثربی، استاد فلسفه کشور درباره آثار در دست انتشارش برای ارائه در نمایشگاه کتاب تهران به خبرنگار آیین و اندیش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از ...

سید یحیی یثربی، استاد فلسفه کشور درباره آثار در دست انتشارش برای ارائه در نمایشگاه کتاب تهران به خبرنگار آیین و اندیش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: پنج عنوان کتاب در دست انتشار دارم که به احتمال زیاد دو عنوان آنها برای نمایشگاه آماده نمی‌شود. یکی از این آثار «محاکمه آفتاب» رمانی عرفانی بازنویسی «قلندر و قلعه» است.

وی در ادامه افزود: همچنین «فلسفه خرافات» دیگر اثر در دست انتشارم است که تحلیلی از معنی خرافات و اینکه چرا مردم به خرافات روی می‌آورند و چرا نمی‌توانند از آن دست بردارند، خرافات در فلسفه، دین و مذهب و دیگر مباحث جامعی در این رابطه است.

یثربی درباره اثر دو جلدی زندگینامه رسول اکرم (ص) توضیح داد: یکی از مجلدات آن که به صورت تاریخی و تحقیقی و داستان‌وار به زندگی حضرت رسول (ص) می‌پردازد تا نمایشگاه آماده می‌شود و جلد دوم آن هنوز بازبینی نهایی نشده است.

وی با بیان اینکه آثارش توسط انتشارات امیرکبیر منتشر خواهد شد، اظهار داشت: دیگر اثر در دست بازبینی‌ام «ناگفته‌ها از قرآن» است که مطالب جدیدی را که تا به حال از سوی مفسران و علما درباره قرآن گفته نشده، ارائه کرده‌ام.

یثربی با اشاره به اینکه مقبولیت آثار بسته به نظر مخاطبان آنها است، افزود: من تلاش یکنواختی برای ارائه آثارم دارم و همینطور سعی کردم مباحث تکراری نباشد و جنبه نو داشته باشد.
انتهای پیام/ک
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها