امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۲۱:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7627
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 146
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در راستای بهره گیری هرچه بهتر و مطلوب‌تر از آرشیو غنی موسسه سروش برای محققین، پژوهشگران، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در راستای بهره گیری هرچه بهتر و مطلوب‌تر از آرشیو غنی موسسه سروش برای محققین، پژوهشگران، دانشجویان، رسانه ها و علاقمندان، نسخه اول نرم افزار چند رسانه ای سروش، تهیه و آماده عرضه شده است.

در این نرم افزار که در راستای توسعه نشر الکترونیک، سهولت مراجعه علاقمندان به آرشیو سروش و بانک اطلاعات نرم افزاری سروش انجام شده 50 هزار برگ آرشیو همه شماره های مجله هفتگی سروش از سال 1358 تا 1369 اسکن، فایل گذاری و در این نرم افزار طراحی و جانمایی شد.

براساس همین گزارش، نرم افزار چندرسانه ای سروش هفتگی، دارای قابلیت جستجوی سالیانه، ماهیانه، شماره ای و صفحه ای، امکان چاپ و ذخیره صفحات با کیفیت 300dpi ، امکان تورق برگ به برگ در رایانه، امکان قرارگیری در فضای مجازی و قابلیت های دیگر است که با عرضه آن به عنوان یک منبع مهم می تواند مورد استفاده قرار گیرد.

نسخه های بعدی این نرم افزار که شامل: آرشیو مجله سروش و مجلات وابسته به موسسه سروش  مانند سروش بانوان، سروش نوجوان ، سروش جوان ، سروش اندیشه، سروش کودک و سروش خردسالان است نیز در قالب 300 هزار صفحه در دست تولید قرار خواهد گرفت.

مجموعه نسخه اول نرم افزار آرشیو سروش در قالب 4 لوح فشرده DVD به زودی به بازار عرضه خواهد شد. 

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار