امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76273
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 42
غلامرضا فرجی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس با در خصوص جدیدترین تغییرات اکران گفت: هنوز هیچ گروه سینمایی فیلم بعدی و جایگزین خود را به شورای صنفی ...

غلامرضا فرجی در گفت‌وگو با خبرنگار سینمایی فارس با در خصوص جدیدترین تغییرات اکران گفت: هنوز هیچ گروه سینمایی فیلم بعدی و جایگزین خود را به شورای صنفی اعلام نکرده و تا زمانی که از سوی سرگروه قرار داد اکران به شورا ارائه نشود نمی‌توانیم در مورد اکران‌های بعدی نظر بدهیم.

وی همچنین در خصوص جایگزینی «سیزده» با «بادیگران» از چهارشنبه اول اردیبهشت تاکید کرد: تا زمانی که سرگروه‌ها قرارداد اکران بعدی خود را به شورای صنفی ارائه نکنند به هیچ عنوان در مورد تغییرات اکران نمی‌توانیم نظری بدهیم و اگر سرگروه فرهنگ قرارداد اکران «سبزده» را در جلسه این هفته شورای صنفی ارائه کرد آن موقع این تغییر انجام خواهد شد.

سخنگوی شورای صنفی نمایش همچنین در خصوص زمان و جزئیات اجرای طرح مخاطب خاص و گروه هنر و تجربه گفت: پیش از این تعدادی سینما به عنوان میزان این طرح پیشنهاد شده‌اند که قرار است در جلسه این هفته انجمن سینماداران در این خصوص تصمیم‌گیری شود.

فرجی در ادامه تصریح کرد: قرار است به زودی رئیس شورای صنفی نمایش با اعضای کار گروه هنر و تجربه که از کارشناسان با تجربه هستند جلسه‌ای داشته باشند و در خصوص جزئیات،زمان و نحوه آغاز طرح مخاطب خاص تصمیم‌گیری شود.

وی همچنین با رد برخی از اخبار در مورد انتصاب رئیس کار گروه هنر و تجربه گفت: هنوز هیچ فرد خاصی برای ریاست این کارگروه انتخاب نشده است حتی اعضای این کارگروه نیز مستقیما توسط آقای احسانی معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی انتخاب شده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها