امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۰:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76288
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 51
مصطفی جمشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون انتشار رمان «الهامات پیرامون زندگی آقای غ» ...

مصطفی جمشیدی در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون انتشار رمان «الهامات پیرامون زندگی آقای غ» اظهار داشت: این رمان در واقع تلاشی است در رابطه با یک داستانی که پس زمینه آن درباره وقایع انقلاب اسلامی است که در مقاطعی به زندگی قهرمان می‌پردازد.

وی درباره جزئیات داستان افزود: رمان مذکور پرداختی سیال ذهن در رابطه با زندگی فردی است در کوه‌ها که رفاقت او با یک نظامی رژیم شاه که فراری است شبهه برانگیز می‌شود.

جمشیدی آمیختن رویا و واقعیت و اوهام زندگی در دوردست‌ها و همچنین استفاده آگاهانه از تاریخ دوران انقلاب را از ویژگی‌های دیگر کتاب دانست و گفت: برای انتشار این رمان در اختیار شهرستان ادب قرار دارد اما هنوز مشخص نیست تا نمایشگاه کتاب روانه بازر خواهد شد یا نه. 

مصطفی جمشیدی از داستان نویسان معاصری است که از وی تاکنون کتاب‌های «بوفاری چهار»، «سونات عدن»، «مارس آبی»، «یافته‌های شهر دلتنگ»، «شب رنج موسی» منتشر شده است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها