امروز : دوشنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 19
۰۳:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76300
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در متن این حکم خطاب به ناصر فیض آمده است: نظر به توانمندی و تجارب جنابعالی در حوزه ادبیات به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، در متن این حکم خطاب به ناصر فیض آمده است: نظر به توانمندی و تجارب جنابعالی در حوزه ادبیات به ویژه خلق آثار فاخر با مضامین ارزشی و انقلابی و بنا به پیشنهاد مدیر مرکز محافل و جشنواره های حوزه هنری، به موجب این حکم به عنوان دبیر هنری "نخستین جشنواره سراسری ادبی شاهد" انتخاب می شوید.

امید است در سایه توجهات خداوند متعال و دعای شهدا، با تکیه بر دانش و هنرتان و بهره گیری از تجارب و توانمندی اساتید و هنرمندان ادبیات کشور به خصوص هنرمندان شاهد، نظاره گر برپایی جشنواره ای در خور شان مقام شامخ ایثار و شهادت و شناسایی و بالندگی هنرمندانی متبحر، متعهد و ثابت قدم باشیم.

لازم به ذکر است این جشنواره با همکاری حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی و کانون همبستگی فرزندان شاهد در بخش های  شعر، داستان کوتاه و بلند، خاطره و قطعه ادبی با موضوع همسران شهدا برگزار خواهد شد و شرکت همه هنرمندان شاهد و غیر شاهد، بدون محدودیت سنی در آن آزاد است.
انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها