امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۵:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76347
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۵
تعداد بازدید: 30
فیروز کریمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: سرنوشت یک باشگاه و یک شهر را دست من به صورت امانت سپرده بودند که باید این امانت را ...

فیروز کریمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان اظهار کرد: سرنوشت یک باشگاه و یک شهر را دست من به صورت امانت سپرده بودند که باید این امانت را سالم به آنها باز می‌گردانم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا فصل آینده در ذوب‌آهن ماندگار هستید یا خیر افزود: هنوز صحبتی در این مورد نکرده‌ایم قرارمان تا پایان فصل بود اما من جز خیر و خوبی و مدیریت و تدبر چیزی در این باشگاه ندیدم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن ادامه داد: ذوب‌آهن در بسیاری از پست‌ها باید تقویت شود و در هر پست باید یک بازیکن به این تیم اضافه شود.

وی تاکید کرد: در بازی با صبا بازیکنانمان 510 پاس را به یکدیگر دادند که این آمار تعداد پاس بین‌المللی محسوب می‌شود اما پاس‌های بسیاری را نیز لو دادیم.

کریمی اضافه کرد: جا دارد از تمام رسانه‌های اصفهان که حمایت خوبی را از ما کردند به واقع تشکر می‌کنم.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن ادامه داد: با توجه به فشاری که راه‌آهن به ما آورد من فکر می‌کنم دیگر فشار شب اول قبر را نداشته باشیم.

وی گفت: به تیم فولاد نیز که قهرمان شد تبریک می‌گویم چراکه این تیم نیز استحقاق قهرمانی داشت، بازی‌های این تیم را پیگیری کردم و باید بگویم انصافا این تیم زیبا بازی می‌کرد و لیاقت قهرمانی داشت.
انتهای پیام/63020/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها