امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76359
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۶
تعداد بازدید: 80
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد در نطق پیش از دستور خود در صحن علنی مجلس ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حجت‌الاسلام محمدحسن ابوترابی‌فرد در نطق پیش از دستور خود در صحن علنی مجلس گفت: انقلاب اسلامی تمامی دستاوردهای ارزشمند خود را در عرصه‌های مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را در پرتو مجاهدت شهدای عالی قدر، جانبازان سرافراز و آزادگان صبور و ایثارگران افتخارآفرین به دست آورده است و اگر ایران اسلامی را با فرهنگ ایثار و شهادت و مجاهدت و ایستادگی و مقاومت می‌شناسند در پرتو انوار پرفروغ و درخشان این ستاره‌های آسمان ایران است.

وی ادامه داد: این شخصیت‌های برجسته تاریخ امروز ایران تمام هستی و هویت خود را در آغوش لبریز از عشق و محبت، ایثار و ایمان مادران بزرگوار خود به دست آوردند. ایثارگران سرافراز و عزت‌آفرین ایران اسلامی ثمره حیات ملکوتی مادران خویش هستند.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: باید یاد، نام، مقام و منزلت مادران فرزانه شهدای عالیقدر و  ایثارگران سرافراز، جانبازان پرافتخار و آزادگان صبور را گرامی داشت و در برابر عزمت روح آنان تواضع کرد.

ابوترابی خاطرنشان کرد: در کنار مادران که ستارگان پرفروغ آسمان ایران هستند شاهد درخشش ستارگان دیگری با نام مقدس همسران شهدا هستیم آنان که مسئولیت سنگین همسران شهید خود را بر دوش گرفتند و نه تنها به عنوان مادر بلکه به عنوان مادری که رسالت پدر را به عهده دارد در تربیت فرزندان صالح خود همت گماشتند و به پاسداری از ارزش ها اهداف و خون مقدس شهدا اقدام کردند و در این راه گام‌های بلندی برداشتند.

وی افزود: هنر مادران شهدا تربیت فرزندانی است که مسئولیت خطیر خود را شناختند و با الهام از آموزه‌های دینی در سخت‌ترین مسئولیت به انجام شایسته رسالت خود همت گماشتند و با شناخت نظام، رهبری صالح و تبعیت از ولی فقیه، وحدت و انسجام ملی و اسلامی و اقتدار برآمده از این استحکام را به نمایش گذاشتند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها