امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۴:۰۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7636
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 101
عطاء سلمانیان کارگردان در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره ساخت فیلم «ستاد مشترک» گفت: کارهای تحقیقات  مربوط به فیلم انجام شد و به حوزه هنری ...

عطاء سلمانیان کارگردان در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره ساخت فیلم «ستاد مشترک» گفت: کارهای تحقیقات  مربوط به فیلم انجام شد و به حوزه هنری برای ساخت مستند ارایه شد اما بودجه محدودی که حوزه هنری برای ساخت آن پیشنهاد کرد که به دلیل گستردگی  و پروداکشن مورد نیاز آن را نساختم و تولید فیلم منتفی شد.

وی درباره طرح فیلم سینمایی آن گفت: تحقیقات فیلم را کامل کردم و فیلمنامه بلند سینمایی آماده کردم و به چند نهاد فرهنگی ارایه دادم که یکی از آن‌ها موسسه شهید آوینی است.  موسسه آوینی اعلام موافقت کرد  اما بودجه فیلم مبلغ زیادی را می‌طلبد که به دلیل پروداکشن عظیم آن هنوز این موسسه نتوانسته آن را تامین کند.

سلمانیان در ادامه به نگارش فیلمنامه اشاره کرد و گفت: طرح اولیه مربوط به خودم است اما نگارش فیلمنامه گروهی انجام می‌شود و تحقیقات میدانی آن به صورت کامل انجام شده است.

سلمانیان در خاتمه افزود: داستان ستاد مشترک درباره 20 گروگان آمریکایی در ابتدای انقلاب است در این فیلم سعی می‌کنیم رأفت حضرت امام را بیان کنیم؛ حضرت امام(س) با درایت و رأفت با آمریکایی‌ها برخورد می‌کنند و در مقابل آنچه که در آرگو نمایش داده می‌شود خواهد بود.
انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها