امروز : دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۳:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76366
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۴۷
تعداد بازدید: 77
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید سعید زمانیان در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس گفت: ضرورت توجه به ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید سعید زمانیان در نطق میان دستور خود در صحن علنی مجلس گفت: ضرورت توجه به بیانات و رهنمودهای مقام معظم رهبری و اقدام عملی به منویات معظم له در ابعاد مختلف سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است که می‌تواند راهگشای تمام مشکلات کشور باشد. امروز راه نجات کشور توجه به اقتصاد مقاومتی و فرهنگ و عمل به آن است.
وی افزود: امروز خودباوری و توجه به درون می‌تواند ما را از همه مشکلات رهایی بخشد نه نگاه به بیرون. بیرونی‌ها برای ما چیزی نداشته و ندارند. آنها به دنبال منافع خود هستند و در این راستا از هیچ جنایتی پرهیز نمی‌کنند. استکبار جهانی و در رأس آنها آمریکا و ایادی‌اش هیچ زمانی قابل اعتماد نبوده و نخواهند بود.
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس ضمن حمایت همه جانبه دولت از همه عرصه‌ها انتظار داریم با تمامی وجود در در مقابل زیاده‌خواهی‌های استکبار بایستند و بدانند که آنها به ویژه آمریکای جنایتکار هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.
زمانیان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در زمینه‌های مختلف خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد. 
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها