امروز : پنجشنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 17
۱۹:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76381
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۵
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، سید ابراهیم رئیسی معاون اول قوه قضاییه صبح امروز در مراسم تشییع پیکر 3 شهید گمنام گفت: دغدغه این شهیدان دین و ارزش های ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، سید ابراهیم رئیسی معاون اول قوه قضاییه صبح امروز در مراسم تشییع پیکر 3 شهید گمنام گفت: دغدغه این شهیدان دین و ارزش های دینی بوده است.

وی افزود: با نگاهی به وصیت نامه شهدا درخواهیم یافت که در وصایای همه شهیدان بر دفاع از انقلاب و ارزش های اسلامی و پیروی از ولایت فقیه تاکید شده است.

معاون اول قوه قضاییه گفت: دشمنان ما باید بدانند وقتی تشییع جنازه 3 شهید و دفن آنها در پلیس راهور و با عزم و جزم نیروهای مسلح صورت میگیرد بدین معنا است که بصیرت و مبارزه را ادامه میدهیم.

حجت الاسلام رئیسی با اشاره به صدور قطعنامه از سوی غربی‌ها و دشمنان نظام گفت: ما مصوبات و قطع نامه های آنها را به برکت خون شهدا هیچ حساب نمی کنیم.

وی تصریح کرد: ما با شما شهدا پیمان می بندیم در دفاع از ولایت و ارزش های دینی از پای ننشینیم و امیدواریم عزم انقلابی در بین نیروهای مسلح بیش از پیش تقویت شود.

معاون اول قوه قضاییه به تشییع و تدفین پیکر شهدا اشاره کرد و گفت: امروز در آغازین روز های سال فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی حرکتی صورت گرفت که یکی از جلوه های فرهنگ جهاد و شهادت است.

حجت الاسلام رئیسی خاطرنشان کرد: امروز باید مجموعه نظام اداری فرهنگ شهادت و ایستادگی در برابر دشمن، فرهنگ دشمن ستیزی و فرهنگ سست نشدن در برابر دشمنان را سرلوحه کار خود قرار دهد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار