امروز : یکشنبه ۵ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 25
۱۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76394
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۶:۴۵
تعداد بازدید: 68
به گزارش خبرنگار اعزامی فارس به همراه کاروان زائران صلح سوریه، صبح امروز ساعت 7:43 دقیقه به وقت دمشق دو خمپاره به نزدیکی هتل داما رز، محل اسکان اعضای ...

به گزارش خبرنگار اعزامی فارس به همراه کاروان زائران صلح سوریه، صبح امروز ساعت 7:43 دقیقه به وقت دمشق دو خمپاره به نزدیکی هتل داما رز، محل اسکان اعضای کاروان زائران صلح اصابت کرد.

ابواحمد سعید از افسران ارتش سوریه که در محل انفجار خمپاره مستقر است با اشاره به رفت و آمد عادی مردم و عدم جلب توجه به این مساله می گوید سقوط خمپاره در دمشق امری طبیعی است چرا که گروه های معارضه دیگر توان حمله به شهر را ندارند و فقط با اقدامات کور قصد ناامن جلوه دادن فضای عمومی شهر را دارند.

وی افزود: این مساله به خوبی دروغ بودن ادعای آنها در آزادی خواهی و حمایت از مردم را نشان می دهد چرا که حمله کور خمپاره ای عمدتا به شهروندان و مردم غیر نظامی آسیب می رساند.

گفتنی است اعضاء کاروان طبق برنامه قبلی ساعت 10 صبح به وقت دمشق (11:30 به وقت تهران) هتل محل اقامت را به سمت کلیسایی تاریخی در دمشق ترک کردند. ظهر امروز نیز تمام اعضای هیات در سفارت ایران در دمشق حاضر شده و پس از آن به زیارت حضرت زینب خواهند رفت.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها