امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۰:۱۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7642
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 116
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم‌نامه این اکشن انتقام جویانه و دلهره‌اور را درک کولستاد نوشته و یک باج گیر بازنشسته در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، فیلم‌نامه این اکشن انتقام جویانه و دلهره‌اور را درک کولستاد نوشته و یک باج گیر بازنشسته در راس قصه آن قرار دارد.

زمانی‌که ماشین قدیمی و مورد علاقه این باج گیر بازنشسته به سرقت می‌رود، روحیه خشن و انتقام گیرانه وی بیدار شده و او از حالت عادی خارج می‌شود.

بزودی درگیری او با سارقان ماشین، وارد مرحله پیش‌بینی نشده‌ای می‌شود و ماجراها به سمتی کشیده می‌شود که کسی پیش بینی آن را نمی‌کرد.

جان دیک را تیم دو نفره(دیوید لیتک و چاد استالسکی به عنوان اولین فیلم بلند سینمایی خود در مقام کارگردان، جلوی دوربین می‌برند.

این دو قبل از این در تعدادی فیلم سینمایی به عنوان طراح صحنه‌های درگیری و بدل کاری و همچنین دستیار دوم کارگردان کار کرده‌اند و دوستی نزدیکی با کیانو ریوز دارند.

«جان ویک» با هزینه تولید 40 میلیون دلاری تهیه می‌شود و کل صحنه‌های آن در مناطق مختلف شهر نیویورک فیلم‌برداری خواهد شد.کلید فیلم‌برداری فیلم اواسط فصل پائیز سال جاری میلادی زده می‌شود.

دیوید لینک می‌گوید: «با این فیلم می‌خواهیم واقعیت‌های موجود در شهر نیویورک و خشونت پنهان آن را به نمایش بگذاریم و این پرسش را مطرح کنیم که چگونه و چه زمانی می‌توانیم به این خشونت‌ها پایان دهیم.»

کیانو ریوز که قرارداد بازی در «جان ویک» را امضا کرده، عقیده دارد فیلم‌نامه اجتماعی و جذابی دارد و این فیلم ظرفیت آن را دارد که تبدیل به یکی از کارهای مطرح و قابل اعتنای سال 2014 شود.

این بازیگر در حال حاضر مشغول انجام کارهای فنی« مرد تای چی» است. این اکشن رزمی که در آسیای جنوب شرقی فیلم‌برداری شده، اولین فیلم ریوز در مقام کارگردان است.

وی همچنین« 47 رانین» را هم آماده نمایش عمومی دارد. نکته جالب این است که قصه این اکشن ماجراجویانه و سامورایی وار هم در آسیا اتفاق می‌افتد

ریوز طی دهه گذشته به واسطه بازی در سه گانه «ماتریکس» دوباره تبدیل به یکی از بازیگران مطرح سینما شد. درام اکشن و جنایت کارانه او «جنایت هنری» سال قبل روی پرده سینماهای تهران بود.

انتهای پیام/ ا
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها