امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7643
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 101
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «بابک محمدی» تهیه‌کننده این سریال درباره مضمون آن به روابط عمومی سیمافیلم گفت: گروهی از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «بابک محمدی» تهیه‌کننده این سریال درباره مضمون آن به روابط عمومی سیمافیلم گفت: گروهی از کودکان مقطع ابتدایی از نقاط مختلف کشور و قومیت‌های گوناگون، به یک اردوی سوارکاری تابستانی در منطقه ترکمن صحرا اعزام می‌شوند. این گروه ضمن آموزش سوارکاری مهارت‌های مختلفی همچون آشپزی، آشنایی حرفه‌ای با آثار باستانی منطقه ترکمن صحرا و آشنایی با مراسم و آداب و رسوم آن منطقه را نیز می‌آموزند. همچنین از خلال این اردو با فرهنگ یکدیگر که از اقوام مختلف هستند نیز آشنا می‌شوند.
وی افزود: «اردوی سواری تابستانی» یک قصه دنباله‌دار خطی دارد و علاوه بر آن در هر قسمت به زندگی یکی از بچه‌ها نیز پرداخته می‌شود. هدف ما از ساخت این اثر آموزش روحیه خودباوری و استقلال در کودکان و همچنین فرهنگ‌سازی این امر در میان خانواده است.
محمدی اذعان داشت: در حال حاضر مشغول نگارش فیلمنامه این اثر به اتفاق آرش برهانی هستیم و طرح کلی فیلمنامه را برای تصویب نهایی به سیمافیلم ارائه داده‌ایم. نگارش فیلمنامه تا دو ماه دیگر به پایان می‌رسد و در صورت مهیا شدن شرایط وارد پیش تولید می‌شویم و پیش بینی ما برای مدت زمان تصویربرداری 4 ماه است.
بابک محمدی تاکنون آثاری چون فیلم تحسین شده «اسب» و مجموعه قصه‌های شهرک سینمایی را برای سیمافیلم کارگردانی کرده است.
«اردوی سواری تابستانی»، در راستای سیاست‌های مرکز سیمافیلم مبنی بر تمرکززدایی از پایتخت و پرداخت به قومیت‌های مختلف در 26 قسمت 45 دقیقه‌ای در گروه کودک و نوجوان سیمافیلم تولید می‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار