امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۵:۱۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76434
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
سیدسجاد موسوی دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیرامون ...

سیدسجاد موسوی دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پیرامون بیانات مقام معظم رهبری در جمع مدیران، متخصصان و کارشناسان سازمان انرژی اتمی گفت: بعد از بیانات مقام معظم رهبری نکته‌ای که به ذهن می‌رسد این است که رهنمودهای ایشان مانند نورافکنی است برای تیم مذاکره‌کننده کشورمان، که می‌توانند با استفاده از آن مسیر پیش رو را ادامه دهند.

موسوی خاطر نشان کرد: مذاکره‌کنندگان باید با استفاده از رهنمودهای مقام معظم رهبری و پشتوانه قدرتمند مردمی مذاکرات را با قدرت هر چه بیشتر ادامه دهند.

وی در ادامه با بیان اینکه دانشجویان به عنوان افسران جنگ نرم پیام رهبر معظم انقلاب را موشکافانه دریافت کرده‌اند، افزود: ما با دقت و هوشمندانه ادامه مذاکرات را رصد می‌کنیم و برای ادامه کار به تیم مذاکره‌کننده کمک خواهیم کرد و آنها نیز می‌بایست روی کمک جریان دانشجویی حساب کنند.

موسوی ادامه داد: رهبر معظم انقلاب روی دو نکته بسیار حساس هستند که یکی بحث حفظ استقلال ملت و دیگری عزت و اعتماد به نفس ملی است که به نوعی این دو منطقه ممنوعه مذاکرات هسته‌ای برای ما به حساب می‌آید.

 دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در تکمیل سخنان خود اضافه کرد: تیم مذاکره‌کننده هر وقت احساس کرد به عزت به نفس و اعتماد به نفس ملی خدشه وارد می‌شود باید بداند که آنجا خط قرمز ما است.

وی با بیان اینکه ایستادگی مسئله مهم دیگری است که رهبری به آن اشاره کردند، افزود: رهبر معظم انقلاب در بیانات خود تأکید کرده‌اند که تیم مذاکره‌کننده به هیچ وجه نباید کوتاه بیاید و به نوعی باید در مقابل با استکبار، استقامت و ایستادگی کند.

موسوی تصریح کرد: نباید رفقای خود را کنار زد و تنها رقبای خود را دید، مذاکره‌کنندگان باید رفقای خود را بشناسند و در مقابل دشمنان استکبار یک ترکیب تهاجمی داشته باشند و ما استراتژی غیر از تهاجم را در مقابل جریان استکبار نمی‌پذیریم.

دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان اظهار داشت: بیانات مقام معظم رهبری در جمع مدیران سازمان انرژی هسته‌ایی فصل‌الخطاب بود و اینکه فرمودند حرکت علمی هسته‌ای نباید مطلقا متوقف یا کند شود به نوعی حجت را به مردم و مسئولین تمام کرد.

موسوی خاطر نشان کرد: اگر در رابطه با بیاناتی که مقام معظم رهبری داشتند فرد یا مسئولی بخواهد کوتاهی کند مطمئن باشد با پاسخ مردم روبرو می‌شود.

وی تأکید کرد: مذاکره‌کنندگان باید ابتکار عمل را از طرف مقابل بگیرند و زمین بازی را باید به نفع خود تغییر دهند.

موسوی در ادامه افزود: کسی که باید در این مذاکرات برای طرف مقابل شرط و شروط بگذارد ایران است و آنها نباید برای ما شرط بگذارند.

دبیر تشکیلات اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان در خاتمه اظهار داشت: مذاکره‌کنندگان باید آگاه سازی کنند تا دنیا متوجه شود که چه کسی حرف منطقی می‌گوید و چه کسی حرف زور می‌زند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها