امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۳:۵۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76435
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) پارلمان در اخطاری بااستناد به اصول 2،3 و 48 و چند اصل دیگر از قانون اساسی که بر حفظ همبستگی ملی و توسعه و تحکیم روابط برادران اسلامی و تامین حقوق افراد تاکید دارند، نسبت به اقدام امروز نمایندگان استان چهارمحال بختیاری در صحن علنی پارلمان انتقاد کرد و اظهار داشت: نمایندگان باید در صحن علنی مجلس دیدگاه‌ها و نظرات‌شان را درباره موضوعات مختلف در قالب اخطار، تذکر، سخنرانی و مصاحبه مطرح کنند.

وی افزود: شیوه امروز نمایندگان استان چهار محال بختیاری بدعت خوبی نبود و این گونه اقدامات بین نمایندگان مجلس تفرقه ایجاد و همبستگی ملی را مخدوش می‌کند.

فولادگر با تاکید بر اینکه همه ما برادریم و باید بحث‌ها و مسائل‌مان را سر جای خود مطرح کنیم، تصریح کرد: بلند کردن پلاکارد در صحن علنی مجلس اولین باری بود که اتفاق افتاد و اقدام و بدعت خوبی نبود.

لاریجانی رئیس مجلس نیز در پاسخ به تذکر فولادگر، ضمن تائید سخنان وی، گفت: باید در سطح ملی این گونه موضوعات پیگیری شود و احتیاجی به چنین اقداماتی نیست.

به گزارش فارس نمایندگان چهارمحال و بختیاری در جلسه علنی امروز پارلمان زمانی که سیدسعید زمانیان نماینده شهرکرد در حال سخنرانی در قالب نطق میان دستور بود، مقابل تریبون مجلس تجمع و پلاکاردی بلند کردند که در آن نوشته شده بود: «حفر تونل بهشت‌آباد و گلاب 2 با ظلم به کشور مساوی است، مسئولان از خواب غفلت بیدار شوند و استان ما را ناامن نکنند».

به گزارش فارس، گویا طبق تصمیم دولت قرار است تونلی از استان چهارمحال و بختیاری به زاینده‌رو برای انتقال آب از این استان به زاینده‌رود حفر شود که این موضوع مورد انتقال نمایندگان استان چهارمحال بختیاری قرار گرفته است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها