امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۶:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7646
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 99
«فرید فرخنده کیش» مدیر امور فرهنگی و تولید سازمان توسعه سینمایی سوره در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره تولید فیلم مستند «ستاد مشترک» توسط  ...

«فرید فرخنده کیش» مدیر امور فرهنگی و تولید سازمان توسعه سینمایی سوره در گفت و گو با خبرنگار سینمایی فارس درباره تولید فیلم مستند «ستاد مشترک» توسط  عطاء الله سلمانیان گفت: طرح مستند  «ستاد مشترک» جذابیت موضوعی خوبی داشت و  در شورای تولید سازمان سینمایی سوره مطرح شد ما از عطاء الله سلمانیان خواستیم تا این مستند را تولید کند. قرارداد منعقد شد و  هنوز پرونده این پروژه مفتوح است.

وی درباره صحبت‌های سلمانیان درباره عدم تامین بودجه مناسب برای تولید مستند گفت: متاسفانه ایشان صحبتی در خصوص بودجه فیلم و میزان آن به ما انتقال نداده است با توجه به شرایط تولید و افزایش قیمت‌ها باید درباره آن تصمیم‌گیری کنیم اما  هیچ صحبتی در این باره با سازمان سینمایی سوره نکردند.

فرخنده کیش درباره اولویت تولید در حوزه هنری گفت: آثاری که عمق انسان دوستی و آزادی طلبی در انقلاب را به تصویر بکشد در اولویت تولیدات ما قراردارد. ما علاقمند هستیم فیلم‌های مستند، داستانی و سینمایی که نشانه عمق آزادیخواهی و  اسلام طلبی در آن دیده می‌شود ، برای ما اولویت دارد.

وی درخاتمه افزود: از نگاه شخص من فیلم «آرگو» در حد و اندازه‌ای نیست که درباره آن اظهار نظر کنیم و فیلمی در مقابل با آن بسازیم ما باید آثاری را خلق کنیم که فرهنگ اسلامی و حقانیت انقلاب‌مان را از طریق سینما انتقال دهیم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها