امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۰:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76464
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 83
به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین جلسه شورای مشورتی اصلاح‌طلبان در سال 93 عصر روز شنبه 23 فروردین با حضور ...

به گزارش حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، نخستین جلسه شورای مشورتی اصلاح‌طلبان در سال 93 عصر روز شنبه 23 فروردین با حضور خاتمی تشکیل شد، این شورا پس از بررسی مسائل کشور بر ضرورت حل جمعی و عقلانی مشکلات کشور و حمایت از دولت روحانی در جهت پیشبرد منافع ملی تأکید کرد.

شورای مشورتی اصلاح‌طلبان حسن ظن و همکاری‌های مشترک میان دولت، نخبگان، گروه‌های سیاسی و آحاد و اقشار ملت را ضروری دانست و از مردم خواست که برای بازگشت اقتصاد کشور به چرخه رونق و شکوفایی، دولت را در اجرای موفقیت آمیز طرح هدفمندکردن یارانه‌ها کمک کنند.

شورا حل درست این مسأله را که در شرایط کنونی منبع اصلی کسر بودجه، تورم و کاهش رشد اقتصادی و گسترش بیکاری و در فشار مضاعف قرار گرفتن محروم ترین قشرهای مردم در شهر و روستا است، مسأله‌ای ملی می‌داند که جز با تدبیر دولت و همت ملت امکان پذیر نیست.

دولت طبق قانون موظف به پرداخت ماهانه یارانه‌ای است که تقریبا دو برابر درآمدهای ناشی از محل هدفمند کردن آن بوده است. برای انجام این وظیفه قانونی و تعهد سیاسی مناسب است که افراد، گروه‌ها و قشرهای کمتر نیازمند به یاری دولت بشتابند.

شورای مشورتی اصلاح‌طلبان بر این اساس از توانمندان جامعه و کسانی که نیاز کمتری به دریافت یارانه در شرایط کنونی دارند درخواست کرده که با انصراف داوطلبانه از دریافت آن در فرصت باقیمانده از ثبت‌نام در این اقدام ملی شرکت کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها