امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 19
۱۵:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76467
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 85
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدحسین نقوی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در جمع ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سیدحسین نقوی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران به ارائه گزارشی از جلسه عصر امروز کمیسیون متبوعش پرداخت و اظهار داشت: هیأت رئیسه و مدیران مرکز پژوهش‌های مجلس در جلسه امروز کمیسیون حضور داشتند.

وی افزود: در ابتدای این نشست مشترک، بروجردی رئیس کمیسیون ضمن خیرمقدم، درخواست کرد که مرکز پژوهش‌ها باید به اولویت‌های اصلی و مهم تحولات سیاست خارجی بپردازد و بعد از آن جلالی رئیس مرکز طی مقدمه‌ای مرکز پژوهش‌ها را معرفی کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هدف این نشست مشترک را طرح و بررسی عملکرد، چشم‌انداز و اولویت‌های پژوهشی مرکز در حوزه‌های مختلف اعلام کرد و متذکر شد: در ادامه این جلسه، مدیر دفتر مطالعات سیاسی مرکز با اشاره به گروه‌های چهارگانه سیاست خارجی، سیاست داخلی، امنیتی - دفاعی و مطالعات پارلمانی، گزارش از اقدامات و فعالیت‌های دفتر ارائه کرد.

وی بر همین اساس یادآور شد: پس از توضیحات مذکور، اعضای کمیسیون به طور مفصل به چالش‌ها، آسیب‌ها و ویژگی‌های مثبت مرکز پرداختند و در پایان نیز بنا شد که همکاری و تبادل‌نظر و تعامل بین کمیسیون و مرکز پژوهش‌ها بیشتر شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها