امروز : سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۲۰:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7647
تاریخ انتشار: ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۶:۱۱
تعداد بازدید: 126
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم درام یاکوزاها را در رأس قصه خود دارد. آنتونی مندلر با «گناه توکیویی» اولین فیلم بلند ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، این فیلم درام یاکوزاها را در رأس قصه خود دارد. آنتونی مندلر با «گناه توکیویی» اولین فیلم بلند سینمایی خود را کارگردانی می‌کند.

«گناه توکیویی» با نگاهی به کتاب خاطرات جیک ادلستین روزنامه‌نگار پرکار آمریکایی ساخته شود. این کتاب در سال 2009 منتشر شد.

دانیل رادکلیف در این درام شرح حال گونه در نقش جیک ادلستین بازی خواهد کرد. او راهی شهر توکیو می‌شود تا در آنجا صلح و آرامش را تجربه کند و از زندگی پرسروصدای آمریکایی دور شود.

اما آنچه که او در این محل به دست می‌آورد، نه صلح و آرامش که زندگی در یک دنیای سرشار از جرم و جنایت است. او در این مکان هم مجبور است خبرهای مربوط به جنایات مختلف را پوشش و گزارش دهد.

جیک ادلستین حدود بیست سال در شهر توکیو زندگی و کار کرد و طی این مدت با خبرها و گزارش‌هایی که تهیه کرد، به خوانندگان روزنامه‌ها گفت که در نظام سرمایه‌داری ( در هر نقطه از جهان که باشد) جرم و جنایت، پوچی، فساد و قاچاق انسان وجود دارد.

در همین شهر است که ادلستین با یاکوزاهای ژاپن(گروه های گنگستری ژاپنی) هم برخورد می‌کند و مورد تهدید آنها قرار می‌گیرد.

رودرویی او با تاداماسا گوتو بزرگترین رئیس یاکوزاهای ژاپن (آدمی منفور که لقب جان گوتی ژاپن را گرفته بود) و خطر مرگ، باعث می‌شود تا ادلستین تصمیم بگیرد کار روزنامه‌نگاری و اطلاع‌رسانی را رها کند.

جی‌تی راجرز نمایش‌نامه نویس سرشناس دنیای تئاتر، فیلم‌نامه اقتباسی «گناه توکیویی» را نوشته است، کلید فیلم‌برداری این درام اجتماعی شرح حال گونه اوایل سال 2014 در شهر توکیو زده می‌شود.

سازندگان «گناه توکیویی» امیدوارند این فیلم مورد‌پسند منتقدان سینمایی قرار گرفته و در مراسم جوایز سینمایی پیش رو در سال 2014، موفقیت‌هایی کسب کند.

دانیل رادکلیف بازیگر اصلی این فیلم، برای سال جاری میلادی درام خانوادگی «عزیزانت را بکش» را آماده نمایش عمومی دارد. این فیلم شرح حال گونه درباره جنایتی است که در سال 1944 رخ داد و زندگی چند شاعر مطرح آن دوران را وارد یک مرحله تازه کرد. رادکلیف در این فیلم در نقش لوسین کار بازی کرده است.

وی تازه از بازی در کمدی درام مستقل «حرف اف» فارغ شده ،که فیلم‌نامه آن براساس یک نمایش موفق صحنه‌ای به همین نام نوشته است.

انتهای پیام/ ا
برچسب ها:
آخرین اخبار