امروز : چهارشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۰:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76478
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج سیدمهدی هاشمی شامگاه امروز در شورای برنامه‌ریزی استان کردستان گفت: با فرهنگ‌سازی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج سیدمهدی هاشمی شامگاه امروز در شورای برنامه‌ریزی استان کردستان گفت: با فرهنگ‌سازی می‌توان عزم ملی را ایجاد کرد و با تلاش خستگی‌ناپذیر و خالصانه مدیریت جهادی را نشان داد.

وی اضافه کرد: مقام معظم رهبری با نامگذاری سال‌ها مسئولان را به موضوعات و دغدغه‌های مهم کشور توجه می‌دهند و با این نامگذاری‌ها این موضوعات مهم را تبیین می‌کنند.

هاشمی منویات رهبری و دلایل ایشان را در نامگذاری سال‌ها نوعی مهندسی خواند که جامعه را به سمت اهداف مشخص و آینده‌ای روشن هدایت می‌کنند.

رئیس کمیسیون عمران مجلس خاطرنشان کرد: شعارهای سال ما را متوجه ضعف‌هایی می‌سازد که کشور برای پوشش به آن نیاز دارد و این از آینده‌نگری و تدابیر مقام معظم رهبری نشأت می‌گیرد.

وی افزود: پنج سال متوالی رهبری بحث اقتصاد را در قالب شعار سال مطرح می‌کنند اما به دلایلی مسئولان از آن غفلت کرده‌اند.

هاشمی تصریح کرد: امسال هم که به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی نامگذاری شده است، مسائل فرهنگی از دردهای پنهان جامعه بوده که ممکن است در درازمدت به یک معضل بزرگ تبدیل شود.

وی گفت: دشمنان اکنون از دروازه فرهنگ کشور وارد شده‌اند که مقابله با آن توجه ویژه به مسائل فرهنگی و به نوعی واکسیناسیون فرهنگی را می‌طلبد.

رئیس کمیسیون عمران مجلس خاطرنشان کرد: دشمنان با تحمیل یک جنگ هشت ساله می‌خواستند ملت را از نظام جدا کرده و نظام را نابود کنند اما مقاومت مردم به آنان فهماند که فرهنگ ملی ایران فرهنگ مقاومت و ایثار است.

هاشمی در پایان گفت: اکنون که دشمن از جبهه فرهنگی علیه این کشور سر جنگ دارد پس مسائل فرهنگی باید به عنوان یک اولویت مورد توجه مسئولان امر قرار گیرد.
انتهای پیام/79002/ز30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها