امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۰۱:۳۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76480
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 21
مهدی رشیدی، عضو شورای مرکزی جامعه جوانان متحد اسلامی در گفت‌وگو باخبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اقدام ...

مهدی رشیدی، عضو شورای مرکزی جامعه جوانان متحد اسلامی در گفت‌وگو باخبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به اقدام آمریکا در عدم صدور ویزا برای نماینده جمهوری اسلامی در سازمان ملل اظهار داشت: آمریکا که امروز نتوانسته بر سر مسائل هسته‌ای در ایران اختلال ایجاد کند، اظهارتش باعث رسوایی سیاست‌های اشتباه واشنگتن در جامعه جهانی شده است.

رشیدی ادامه داد: این سرخوردگی از سازمان ملل سر بیرون آورده و سعی در عدم پذیرش نماینده جدید ایران دارد.

وی تاکید کرد: کنگره آمریکا نمی‌تواند با گفتمان زور به امور کشورها از جمله ایران دخالت داشته باشد و اینک زمان آزمونی برای سازمان ملل است تا نشان دهد به چه میزان استقلال دارد یا تحت نفوذ آمریکایی‌هاست.

این کارشناس مسائل بین الملل معتقد است: ایران باید در برابر عدم پذیرش نماینده اش واکنش قاطعی نشان دهد.

رشیدی افزود: در صورتی هم که آمریکا مانع این پذیرش شود ایران باید با تهیه شکوایه ای به مجامع عمومی و بین‌الملل من‌جمله سازمان ملل مراتب اعتراض خود را برساند.

وی با بیان اینکه تروریست خواندن دیپلمات‌های یک کشور به مثابه عدم اعتقاد به اعتماد دوجانبه است، گفت: ایران باید از حضور کارشناسان هسته‌ای تبعه آمریکا که عضو کارشناسی آژانس انرژی اتمی سازمان ملل هستند در بازدید از منابع هسته‌ای جلوگیری کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها