امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۲۲:۰۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 76490
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از نهبندان، محمدرضا بیگی پیش از ظهر امروز در جشنواره خیرین مدرسه‌ساز شهرستان نهبندان اظهار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از نهبندان، محمدرضا بیگی پیش از ظهر امروز در جشنواره خیرین مدرسه‌ساز شهرستان نهبندان اظهار داشت: وظیفه همگان است که فضای آموزشی برای دانش‌آموزان فراهم کنند چرا که آموزش و پرورش زیربنای توسعه است و در کنار دولت مردم هم باید کمک کنند تا این طرح‌ها انجام شود.

وی افزود: در جشنواره پانزدهم که سال گذشته برگزار شد مبلغ 2 میلیارد تومان تعهد اخذ شد که بخشی از آنها ساخته و بخشی هم در حال تکمیل و احداث است.

مدیر‌کل نوسازی و تجهیز مدارس خراسان جنوبی ادامه داد: امسال هم پیش‌بینی می‌شود در جشنواره شانزدهم یک‌ میلیارد تومان تعهد اخذ شود که رقم دقیق آن را در جلسه‌ای که اردیبهشت‌ماه در استان برگزار می‌شود اعلام خواهیم کرد.

بیگی هدف از برگزاری این جشنواره‌ها را تکریم خیرین مدرسه‌ساز، ترویج فرهنگ خیرخواهی و اعلام نیاز به کمک‌های خیرین عنوان کرد.

وی تصریح کرد: مجمع خیرین مدرسه‌ساز از سال 1384 در استان خراسان جنوبی شکل گرفته است که در این مدت توانسته‌ایم 68 میلیارد تومان کمک اخذ کنیم.

این مسئول اذعان داشت: در این مدت با کمک خیران 989 کلاس درس و 111 فضای غیر کلاسی ساخته شد.

انتهای پیام/69015/ط20/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها